Sponsorzy

Sponsor Główny

Orlen Oil

Spółka ORLEN OIL działająca w ramach Grupy Kapitałowej PKN ORLEN odpowiedzialna jest za produkcję i dystrybucję olejów motoryzacyjnych, przemysłowych, środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Jest liderem środków smarnych w Polsce, posiada około 25,7% udziałów w rynku.

W portfolio firmy znajduje się ponad 630 produktów, dostępnych w blisko 50 krajach. Oferta produktowa ORLEN OIL obejmuje:

· najwyższej jakości oleje dla motoryzacji – PLATINUM,
· szeroką gamę olejów dla motoryzacji ORLEN OIL,
· oleje do silników samochodów ciężarowych i autobusów ULTOR,
· oleje dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa AGRO,
· oleje do maszyn budowlanych i ciężkiego sprzętu,
· oleje przemysłowe (hydrauliczne, sprężarkowe, przekładniowe, hartownicze),
· oleje technologiczne (emulgujące, antyadhezyjne, obróbcze),
· smary plastyczne,
· płyny eksploatacyjne,
· kosmetyki Platinum IMPACT i chemię samochodową,
· rozpuszczalniki.

Więcej na www.orlenoil.pl

Platinum Orlen Oil

PLATINUM to marka należąca do spółki ORLEN OIL, w skład której wchodzą linie syntetycznych, semisyntetycznych oraz mineralnych olejów odpowiadających najwyższym wymaganiom producentów samochodów osobowych i małych dostawczych, rolniczych, ciężarowych i motocykli. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, oleje te spełniają rygorystyczne normy jakościowe według standardów API, ACEA oraz ILSAC.

Marka PLATINUM posiada następujące subbrand’y:
· PLATINUM PRO
· PLATINUM Max Expert
· PLATINUM ULTOR
· PLATINUM Classic
· PLATINUM Rider
· PLATINUM AGRO
· PLATINUM GEAR
· PLATINUM MULTI

Sponsorzy

PRODiM

Prodim to przedsiębiorstwo specjalizujące się w wykonywaniu nawierzchni asfaltowych, której zakres działalności obejmuje budowę dróg, w tym: roboty ziemne i podbudowy, stabilizacje gruntów, roboty brukarskie, roboty kanalizacy-jne oraz pozostałą infrastrukturę podziemną i naziemną. Ponadto firma prowadzi produkcję i sprzedaż mieszanek mineralno-bitumicznych dla wykonawstwa nawierzchni asfaltowych, posiadając dwie w pełni zautomatyzowane wytwórnie mas bitumicznych. Firma jest sponsorem i zapewnia wsparcie finansowe najstarszym zespołom Akademii Piłkrskiej Wisły Kraków – CLJ U-17 oraz CLJ U-18. Ponadto jej logo widnieje na przodzie koszulek meczowych młodych Wiślaków

Synerise

Synerise funkcjonuje na rynku od 2013 roku i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm, która prowadzi działalność komercyjną oraz prace badawczo-rozwojowe w zakresie Big Data i sztucznej inteligencji, a swoje oddziały posiada zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Firma, na czele której stoi współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski ściśle współpracuje z międzynarodowymi korporacjami z branży finansów, telekomunikacji, a także z organizacjami badawczo-rozwojowymi na całym świecie. Firma Synerise mocno angażuje się w życie Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, zapewniając wsparcie finansowe i będąc sponsorem drużyny CLJ U-15 oraz zespołów w kategoriach wiekowych od U-7 do U-14. Ponadto logo przedsiębiorstwa widnieje na przodzie koszulek młodych piłkarzy.

Nowak-Mosty

Nowak-Mosty to firma, która na polskim rynku funkcjonuje od 2015 roku i specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie w zakresie budownictwa inżynieryjnego w ramach dróg kołowych i żelaznych – w tym budową mostów, wiaduktów, tuneli, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, przepustów i murów oporowych. Przedsiębiorstwo czynnie angażuje się w działalność Wisły Kraków i pełni rolę jednego ze Sponsorów klubu z ulicy Reymonta, pomagając przywrócić Białej Gwieździe dawny blask. Teraz logo firmy znajduje się również na trykotach wszystkich zespołów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Firma Nowak-Mosty, na czele której stoją Władysław Nowak i Adam Adamczyk, ze swojej strony zapewnia także wsparcie finansowe, co znacząco przyczynia się do sprawnego funkcjonowania wiślackiej Akademii i szkolenia młodych piłkarzy.

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków, które liczy już niemal 2000 członków, to organizacja stworzona przez kibiców, której celem jest szeroko rozumiane wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków. 15 lipca 2019 roku Socios zostało Sponsorem Białej Gwiazdy, a ich logo widnieje na froncie trykotów pierwszej drużyny 13-krotnego mistrza Polski. Dodatkowo Stowarzyszenie wielokrotnie wspierało młodych zawodników Akademii, decydują się m.in. na wyremontowanie szatni dla adeptów futbolu.

Partnerzy

Sportplus.pl

Firma Sportplus.pl rozpoczęła działalność w 1998 roku. Zajmuje się produkcją oraz dostawą wyposażenia sportowego, stale poszerzając swoją ofertę i asortyment, zaznaczając przy tym swoją obecność na rynku krajowym oraz zagranicznym. Jako partner Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków firma Sportplus.pl wyposaża boiska, z których korzystają młodzi Wiślacy, w bramki, niezbędny sprzęt sportowy, który pomaga w codziennym treningu, a także kabiny dla rezerwowych. Dzięki wsparciu firmy Sportplus.pl udało się dostosować boisko w Myślenicach do wymogów obowiązujących w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Arida

Arida to uznana marka, która specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu odzieży w oparciu o ekologię oraz zastosowanie najnowszych technologii. Firma pełni rolę partnera Akademii w zakresie prania sprzętu, stosując przy tym specjalny system Lagoon, który stanowi unikalne połączenie w pełni ekologicznego rozwiązania z bardzo wysoką i powtarzalną jakością prania.

Mat-Pol

Mat-Pol to firma transportowo-spedycyjna, która specjalizuje się w transporcie ładunków krajowych oraz międzynarodowych na terenie całej Unii Europejskiej. Na przestrzeni lat swojej działalności na rynku TSL przedsiębiorstwo wyrobiło sobie odpowiednią markę i nawiązało kontakty z siecią podwykonawców, z którymi partnerska współpraca pozwala na przyjmowanie zleceń z różnych stron Polski oraz Europy. Baza transporotowa firmy Mat-Pol znajduje się w miejscowości Pabierowice. To między innymi dzięki kooperacji z firmą Mat-Pol Akademia może poszczycić się busem, który jest dedykowany najmłodszym piłkarzom Białej Gwiazdy i wizualnie nawiązuje do Smoczycy, czyli autokaru, którym na co dzień podróżuje pierwsza drużyna 13-krotnego mistrza Polski.

VENEO

Veneo to digitalowa agencja strategiczno-kreatywna z silną dywizją performance – Veneo Performance. Działa od 2004 r. Jej domeną jest marketing, który buduje biznes – Digitalowy Marketing Funkcjonalny #DMF. Zajmuje się zarówno strategią, kreacją, jak i zakupem mediów. Tworzy kreatywne koncepcje strategiczno-komunikacyjne dla marek, a także przeprowadza ich skuteczne egzekucje. W swoim portfolio Veneo posiada współpracę z takimi firmami, jak: Koral, Bayer, Piątnica, BASF, TVN, Doppelherz czy Bruk-Bet. Warto podkreślić, że Veneo jest twórcą projektu dedykowanych trykotów Białej Gwiazdy, które podkreślają przywiązanie do historii. Oprócz tego wiosną firma ufundowała nowe komplety meczowe dla wiślackiej młodzieży z kategorii wiekowych CLJ U-15 – U-10.

CORDIA

Wkrótce więcej informacji.

ActiveLab

Activlab to znana marka suplementów diety dla osób aktywnych, która już od ponad 20 lat wspiera marzenia i wysyłki w dążeniu do wymarzonej formy, zdrowia i wyników sportowych. Nasze produkty to nie tylko odżywki ale również witaminy, minerały, ekstrakty i zdrowa żywność funkcjonalna. Tworzą je osoby z ogromną wiedzą, doświadczeniem i z pasją. Charakterystyczne, czerwone opakowania z naszym logiem są dostępne do kupienia niemal wszędzie – od wyspecjalizowanych sklepów sportowych przez apteki, aż po hipermarkety.

Menu