Sponsorzy

Sponsor Główny

Orlen Oil

Spółka ORLEN OIL działająca w ramach Grupy Kapitałowej PKN ORLEN odpowiedzialna jest za produkcję i dystrybucję olejów motoryzacyjnych, przemysłowych, środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Jest liderem środków smarnych w Polsce, posiada około 25,7% udziałów w rynku.

W portfolio firmy znajduje się ponad 630 produktów, dostępnych w blisko 50 krajach. Oferta produktowa ORLEN OIL obejmuje:

· najwyższej jakości oleje dla motoryzacji – PLATINUM,
· szeroką gamę olejów dla motoryzacji ORLEN OIL,
· oleje do silników samochodów ciężarowych i autobusów ULTOR,
· oleje dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa AGRO,
· oleje do maszyn budowlanych i ciężkiego sprzętu,
· oleje przemysłowe (hydrauliczne, sprężarkowe, przekładniowe, hartownicze),
· oleje technologiczne (emulgujące, antyadhezyjne, obróbcze),
· smary plastyczne,
· płyny eksploatacyjne,
· kosmetyki Platinum IMPACT i chemię samochodową,
· rozpuszczalniki.

Więcej na www.orlenoil.pl

Platinum Orlen Oil

PLATINUM to marka należąca do spółki ORLEN OIL, w skład której wchodzą linie syntetycznych, semisyntetycznych oraz mineralnych olejów odpowiadających najwyższym wymaganiom producentów samochodów osobowych i małych dostawczych, rolniczych, ciężarowych i motocykli. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, oleje te spełniają rygorystyczne normy jakościowe według standardów API, ACEA oraz ILSAC.

Marka PLATINUM posiada następujące subbrand’y:
· PLATINUM PRO
· PLATINUM Max Expert
· PLATINUM ULTOR
· PLATINUM Classic
· PLATINUM Rider
· PLATINUM AGRO
· PLATINUM GEAR
· PLATINUM MULTI

Sponsorzy

PRODiM

Prodim to przedsiębiorstwo specjalizujące się w wykonywaniu nawierzchni asfaltowych, której zakres działalności obejmuje budowę dróg, w tym: roboty ziemne i podbudowy, stabilizacje gruntów, roboty brukarskie, roboty kanalizacy-jne oraz pozostałą infrastrukturę podziemną i naziemną. Ponadto firma prowadzi produkcję i sprzedaż mieszanek mineralno-bitumicznych dla wykonawstwa nawierzchni asfaltowych, posiadając dwie w pełni zautomatyzowane wytwórnie mas bitumicznych. Firma jest sponsorem i zapewnia wsparcie finansowe najstarszym zespołom Akademii Piłkrskiej Wisły Kraków – CLJ U-17 oraz CLJ U-18. Ponadto jej logo widnieje na przodzie koszulek meczowych młodych Wiślaków

Nowak-Mosty

Nowak-Mosty to firma, która na polskim rynku funkcjonuje od 2015 roku i specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie w zakresie budownictwa inżynieryjnego w ramach dróg kołowych i żelaznych – w tym budową mostów, wiaduktów, tuneli, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, przepustów i murów oporowych. Przedsiębiorstwo czynnie angażuje się w działalność Wisły Kraków i pełni rolę jednego ze Sponsorów klubu z ulicy Reymonta, pomagając przywrócić Białej Gwieździe dawny blask. Teraz logo firmy znajduje się również na trykotach wszystkich zespołów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Firma Nowak-Mosty, na czele której stoją Władysław Nowak i Adam Adamczyk, ze swojej strony zapewnia także wsparcie finansowe, co znacząco przyczynia się do sprawnego funkcjonowania wiślackiej Akademii i szkolenia młodych piłkarzy.

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków, które liczy już niemal 2000 członków, to organizacja stworzona przez kibiców, której celem jest szeroko rozumiane wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków. 15 lipca 2019 roku Socios zostało Sponsorem Białej Gwiazdy, a ich logo widnieje na froncie trykotów pierwszej drużyny 13-krotnego mistrza Polski. Dodatkowo Stowarzyszenie wielokrotnie wspierało młodych zawodników Akademii, decydują się m.in. na wyremontowanie szatni dla adeptów futbolu.

Sponsorzy

CASS Construction And Steel Structures

CASS Construction and Steel Structures to prężnie rozwijająca się firma założona w 2013 roku, która specjalizuje się w generalnym wykonawstwie i konstrukcjach stalowych. Wysoka jakość usług w Polsce i poza jej granicami, doświadczona kadra, nienaganna etyka pracy czy niezawodna asysta to tylko niektóre z aspektów wyróżniających Sponsora Wisły na tle konkurencji.

ActiveLab

Activlab to znana marka suplementów diety dla osób aktywnych, która już od ponad 20 lat wspiera marzenia i wysyłki w dążeniu do wymarzonej formy, zdrowia i wyników sportowych. Nasze produkty to nie tylko odżywki ale również witaminy, minerały, ekstrakty i zdrowa żywność funkcjonalna. Tworzą je osoby z ogromną wiedzą, doświadczeniem i z pasją. Charakterystyczne, czerwone opakowania z naszym logiem są dostępne do kupienia niemal wszędzie – od wyspecjalizowanych sklepów sportowych przez apteki, aż po hipermarkety.

Sportplus.pl

Firma Sportplus.pl rozpoczęła działalność w 1998 roku. Zajmuje się produkcją oraz dostawą wyposażenia sportowego, stale poszerzając swoją ofertę i asortyment, zaznaczając przy tym swoją obecność na rynku krajowym oraz zagranicznym. Jako partner Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków firma Sportplus.pl wyposaża boiska, z których korzystają młodzi Wiślacy, w bramki, niezbędny sprzęt sportowy, który pomaga w codziennym treningu, a także kabiny dla rezerwowych. Dzięki wsparciu firmy Sportplus.pl udało się dostosować boisko w Myślenicach do wymogów obowiązujących w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Arida

Arida to uznana marka, która specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu odzieży w oparciu o ekologię oraz zastosowanie najnowszych technologii. Firma pełni rolę partnera Akademii w zakresie prania sprzętu, stosując przy tym specjalny system Lagoon, który stanowi unikalne połączenie w pełni ekologicznego rozwiązania z bardzo wysoką i powtarzalną jakością prania.