Aktualności

Akademia Piłkarska Wisły Kraków nawiązuje współpracę z Happy Parrots

Akademia Piłkarska Wisły Kraków stawia na rozwój na wielu polach. W zakresie marketingu w social mediach Białą Gwiazdą wspomagać będzie agencja reklamowa Happy Parrots, z którą krakowski klub rozpoczął właśnie współpracę. 

Happy Parrots to agencja reklamowa, która zajmująca się obsługą marek w digital marketingu, a w szczególności kreowaniem strategii komunikacji oraz realizacją komunikacji i kampanii reklamowych w social mediach.

Agencja reklamowa Happy Parrots to szybko rozwijająca się firma, która w ciągu dwóch pierwszych lat swojej działalności zrealizowała łącznie ponad 150 projektów dla firm z wielu branż, w szczególności dla e-commerce, medycznej oraz edukacyjnej.

Firma Happy Parrots należy do oficjalnych, certyfikowanych partnerów Google, Meta oraz Hubspot.

Happy Parrots wraz z Akadamią Piłkarska Wisły Kraków oraz sponsorem generalnym Platinum Orlen Oil wspólnie zrealizują kampanię reklamową dotyczącą wydarzenia Talent Day, które już niedługo odbędzie się na R22.

“Dla nas, jako kibiców Wisły Kraków, ta współpraca jest niewątpliwie olbrzymią przyjemnością, ale także i ogromnym wyzwaniem. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, by pomóc w promocji tak ważnego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest Talent Day. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zrobić coś wyjątkowego, a efektem naszej pracy, będzie grono nowych talentów w Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.  “ – powiedział Jakub Papuga, CEO & Founder Happy Parrots.

“Po pierwszych spotkaniach z Happy Parrots szybko doszliśmy do wniosku, że mamy bardzo spójny tok myślenia i pewne kwestie dotyczące promocji czy kreowania wizerunku postrzegamy w bardzo podobny sposób. Jednocześnie spotkaliśmy się z ludźmi, którzy rozumieją świat piłki nożnej, poznają dopiero piłkę młodzieżową, ale w bardzo przystępny sposób. Liczymy, że poczynania Akademii dzięki tej kooperacji będą bardziej widoczny i docierały do szerszej grupy odbiorców“ – powiedział Piotr Truchlewski, Menedżer Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.